تبلیغات
اهل بیت - موعودنامه (علائم اخر الزمان) 4


اهل بیت

بسم رب الحسین

ابرو های حضرت:

در روایات در وصف ابروهای حضرت مهدی ع چنین امده است:ابروهایش به طرف صورتش فرو هشته.ابروهای كشیده دارد. ابروانی بهم رسیده دارد.

ابقع:

درلغت به هر شی سیاه و سفیدی وبه هر شخص پلید وبه ابرص و شوره زار و كسی كه لباس وصله دار و رنگارنگ بپوشد گفته می شود.از رسول اكرم ص  و ائمه اطهار ع روایت شده كه خروج ابقع در مصر و به دنبال دیده شدن ستاره ی دنباله دار و كسوف خورشید و خسوف ماه خواهد بود كه همه ی اینها در نزدیكی ظهور روی خواهد داد.

اثنی عشری:

اكثریت فرقه ی امامیه را كه شیعه و جعفری مذهب اند و از علی ع تا حضرت مهدی ع فرزند امام حسن عسگری ع را واجب العطاعه می دانند می گویند.

احجاز الزیت:

محله ای است در شهر مدینه كه محل اقامه ی نماز استسقا(باران) در روایات امده است كه در شهر مدینه كشتاری خواهد شد كه در ان منطقه ی ((احجاز الزیت))از هم می پاشد. ونیز ((محمد بن عبدالله بن حسن))معروف به نفس زكیه در زمان امام صادق ع در این منطقه كشته شد.

احكام جدید:

حضرت با ظهور خود احكام جدیدی می اورد. احكامی كه در قدم اول با متون فقهی موجود و گاهی با ظواهر روایات وسنت سازگار نیست.قانون ارثبرادر در عالم ذر.كشتن فرد بی نماز شرابخوار اعدام دروغگو.تحریم سود گرفتن از معاملات نابودی مناره های مساجد برداشتن سقف مساجد اعدام زناكار و منع كننده از زكات از ان جمله اند.این كار جز احیای سنت محمدی نیست.


نوشته شده در پنجشنبه 3 آذر 1390 ساعت 17:25 توسط سپهر نظرات |


Design By : Pichak